14 Ağustos 2015 Cuma

Kedi maması ve köpek maması alışverişinde doğru seçim petlebi.com

Evcil hayvan sahiplerinin buluşma noktası olan petlebi.com, hem bir online petshop hem de hayvanseverlerin buluştuğu sosyal bir ağ.
Kullanıcılarına kolay kullanılan bir ara yüzle hitap eden petlebi.com güvenli alışveriş için doğru adres. Bir online petshoptan çok daha fazlasına sahip olan petlebi.com kullanıcılarına karşı sahip olduğu ilgi ve alaka ile farklı bir iletişim kuruyor.
Evcil hayvan sahiplerinin en çok tercih ettiği royal canin, pro plan, acana, orijen ve hill's gibi markaları taptaze olarak hem de çok uygun fiyatlara petlebi.com'da bulmak mümkün. Satın alınan ürünleri kendi stoklarından aynı gün kargoya veren petlebi.com ayrıca her siparişin içinde sokak hayvanları için ücretsiz mama gönderiyor. Sitenin bünyesinde bulunan, sahipsiz hayvanların sahiplendirildiği bölüm sayesinde bu güne kadar iki binden fazla hayvanın yuva bulmasına yardımcı oldular.
Hayvanseverlerin güvenle alışveriş yapabileceği sitede en kaliteli köpek maması çeşitlerini en uygun fiyatlara bulmanız ve bu ürünlerin detaylı içerik ve analiz tablolarını incelemeniz mümkün. Köpek sahiplerinin köpeklerinin ne kadar kaliteli beslendiğine verdiği önemi çok iyi bilen petlebi.com aynı özenle yola çıkarak kullanıcılarıyla iletişim kuruyor.
Bir çok farklı indirime sahip olan mamaların yanı sıra %90'a varan özel indirimlerin bulunduğu özel fırsatlar bölümünde çok ucuza farklı farklı ürünleri satın almak mümkün. Bir hayvanseverin her anlamda ihtiyaçlarını karşılamayı hedefleyen ve bu amaçla hizmetlerini geliştiren petlebi.com'da kedi maması ve köpek mamasının yanı sıra bir çok ihtiyaca yönelik petshop ürünlerini bulmak mümkün.
Kediler için bir çok kaliteli yaş, konserve, ödül ve kuru kedi maması çeşidinin bulunduğu kedi maması alanından faydalanabilir premium ve super premium segmentlerinde üretilen kaliteli kedi maması markalarının tüm ürünlerini inceleyebilirsiniz. Ayrıca kedinizin diğer ihtiyaçları olan kedi kumu, oyuncak ve çok kaliteli kedi tuvaletlerini bulmanız mümkün.
Hill's Adult Advanced Fitness Köpek maması alanında da yine aynı şekilde super premium olan hills köpek maması gibi bir çok kaliteli mamanın ürünlerini ekonomik fiyatlarda bulabilir ve köpeğinizin bakımı için gerekli tasma, kayış, oyuncak, tarak ve fırça gibi bütün petshop ürünlerini bulabilirsiniz.
Kediler ve köpekler yaşları, özel ihtiyaçları, sağlık durumları vb. faktörler sebebiyle farklı mamalarla beslenme ihtiyacı güderler. Petlebi'de, kısırlaştırılmış kedi maması, light köpek maması, light kedi maması, yavru ve emziren anne kedi maması gibi özel ihtiyaçlara yönelik kedi ve köpek mamalarını bulabilirsiniz.
Türkiye'de en çok tüketilen ve güvenilen markalardan pro plan köpek maması, acana köpek maması, hills köpek maması ve pro plan kedi maması, acana kedi maması, hills kedi maması çeşitleri aynı gün kargoyla siparişi veren hayvanseverlere tazelik garantisiyle ulaştırılıyor.

kaynak:
http://www.turkiyegazetesi.com.tr/yasam/296083.aspx

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder